Enter your keyword

Profil działalności

GENERALNE WYKONAWSTWO

Podstawowym obszarem działalności firmy jest generalne wykonawstwo. Spółka ma duże doświadczenie w realizacji szerokiego zakresu prac – od stanów surowych, poprzez remonty i adaptacje, do zaawansowanych prac wykończeniowych i najbardziej kompleksowych usług.
[read more=”WIĘCEJ” less=”551″]Naszym klientom służymy poradami w zakresie wyboru optymalnych rozwiązań zmniejszających koszty lub podnoszących jakość w ramach założonej ceny. Posiadamy unikalne doświadczenie w zakresie realizacji prac budowlanych w gęstej zabudowie miejskiej, dzięki któremu prace budowlane realizowane są szybko i sprawnie, z minimalną uciążliwością dla sąsiadów. Nasze prace ukierunkowane są na realizację projektów o nietypowych i nowoczesnych rozwiązaniach oraz wysokim standardzie wykonania. Działając od ponad dwudziestu pięciu lat na rynku zbudowaliśmy stałą załogę o wysokich kwalifikacjach, która sprawdza się w wielu przypadkach – złożonych i długoterminowych inwestycji, jak i w sytuacjach, gdzie priorytetem jest krótki termin wykonania prac.
Mamy doświadczenie w realizacji obiektów mieszkaniowych o indywidualnym charakterze i wysokim standardzie wykończenia, jak również robót wykończeniowych w najnowocześniejszych budynkach biurowych. W naszym portfolio posiadamy ponadto obiekty o przeznaczeniu hotelowym.
Współpracujemy z grupą stałych partnerów, weryfikując na bieżąco ich kwalifikacje. Dzięki tym elementom usługi firmy są zawsze na wysokim poziomie, a nasza Spółka jest wiarygodnym i kompetentnym partnerem dla swoich klientów.
Wprowadzony w firmie wewnętrzny system nadzoru i kontroli jakości jest konsekwencją prowadzenia działalności w oparciu o normę ISO 9001/2015. Zgodnie z wymogami nowoczesnego budownictwa stosujemy ekologiczne technologie budowlane – mamy na uwadze energooszczędność procesu budowlanego jak i późniejszego użytkowania realizowanych obiektów. Podstawowym priorytetem jest dla nas najwyższa jakość wykonania.
Sprzyjająca koniunktura na rynku mieszkaniowym skłoniła nas do realizacji własnych projektów deweloperskich. W tym zakresie nasze działania skoncentrowane są na oferowaniu mieszkań w budynkach wielorodzinnych o wysokim standardzie wykonania, jak również w ekskluzywnych budynkach jednorodzinnych.[/read]

DESIGN & BUILD

Na zamówienie inwestorów firma prowadzi projekty w systemie „Design and Build” – od pozyskania działki pod inwestycję, poprzez jej zaprojektowanie, uzyskanie pozwolenia na budowę, aż do przekazania do użytkowania gotowego obiektu.
[read more=”WIĘCEJ” less=”552″]25-letnie doświadczenie pozwala nam wspierać inwestorów w zakresie projektowania wykonawczego realizowanych obiektów. Nasze służby techniczne gwarantują szybkie i bezproblemowe otrzymanie decyzji o pozwoleniu na użytkowanie. Z uwagi na fakt, iż w pierwszych latach naszej działalności zajmowaliśmy się głównie kompleksowymi robotami wykończeniowymi obiektów o najwyższym standardzie, zdobyte doświadczenia wykorzystujemy w nowych realizacjach, co pozwala nam budować inwestycje na tym samym wysokim poziomie.
Duży nacisk kładziemy na jakość i trwałość zastosowanych materiałów, gwarantując najlepsze rozwiązania techniczne. Ponadto optymalizujemy rozwiązania w zakresie wyboru rozwiązań zmniejszających koszty lub podnoszących jakość w ramach założonej ceny.[/read]


WYRÓŻNIENIA I NAGRODY

"Budowlana Firma Roku 2016"
"Budowlana Firma Roku 2015"
„Budowlana Firma Roku 2014 – Generalny Wykonawca Inwestycji”
„Symbol Nowoczesnego Budownictwa 2013”
„Budynek Przyjazny Warszawie 2012”
Nagroda "Najlepsza architektura Żoliborza" w latach 2006-2010
Nagroda III stopnia w konkursie PZITB "Budowa Roku" za lata 2007, 2008, 2009, 2011
„Perły Polskiej Gospodarki”
„Diamenty miesięcznika Forbes 2012”
„Gepard Biznesu 2013, 2008, 2006”
„Nagroda Brukalskich”
„Orzeł Polskiego Budownictwa 2010, 2009, 2008”

© Copyright 2017. Fundamental Group S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.
   Polityka Prywatności   Kontakt