Enter your keyword

Kolejna realizacja Fundamental Group dla Dom Development

Fundamental Group, będąca jedną z kluczowych warszawskich firm na rynku budowlanym w Polsce, realizuje kolejną inwestycję mieszkaniową dla Dom Development. Spółka jest generalnym wykonawcą budowy IV i V etapu Osiedla Premium w Warszawie.

Kontrakt z Dom Development podpisano w marcu br. Jest to kolejna inwestycja, którą Spółka realizuje dla tego dewelopera.

Osiedle Premium to zespół budynków mieszkalnych zlokalizowanych przy ulicy Pełczyńskiego 14 na warszawskim Bemowie. Etap IV to 9-kondygnacyjny budynek z 248 mieszkaniami oraz 231 miejscami parkingowymi w garażu podziemnym. Z kolei w etapie V powstanie 109 lokali mieszkaniowych i 131 miejsc w garażu podziemnym. W 7-kondygnacyjnym budynku powstaną również 4 lokale usługowe.

Osiedle Premium będzie bardzo dobrze skomunikowane z centrum miasta. Mieszkańcy będą mogli korzystać z autobusów i tramwajów. Dodatkowo wkrótce planowane jest otwarcie przystanku II linii metra. W okolicy znajdują się liczne ścieżki rowerowe, parki, tereny sportowe i rekreacyjne.

Osiedle Premium charakteryzuje nowoczesna i oryginalna architektura, wysoki standard wykończenia. Mieszkania będą miały przestronne tarasy, loggie lub balkony. Na parterze powstaną zielone przydomowe ogródki.

Bardzo nas cieszy kolejny wygrany przetarg na generalnego wykonawcę flagowej inwestycji  Dom Development na Bemowie. Fundamental Group wcześniej podpisał kontrakt na realizację 3 etapów projektu Wilno przy ul. Wiernej na warszawskim Targówku. Duży nacisk kładziemy na trwałość zastosowanych materiałów, gwarantując nieszablonowe rozwiązania techniczne.  W strategii naszej Spółki stawiamy na jakość usług, co stanowi jeden z ważniejszych aspektów przy wyborze Fundamental Group jako partnera w realizacji inwestycji, zarówno mieszkaniowych, usługowych czy też hotelowych. – komentuje Robert Jelonek, Członek Zarządu ds.handlowych z Fundamental Group.

© Copyright 2022. Fundamental Group S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.
   Polityka Prywatności   Kontakt