Enter your keyword

Fundamental Group dla Dom Development

Fundamental Group, będąca jedną z kluczowych warszawskich firm na rynku budowlanym w Polsce, realizuje kolejną inwestycję mieszkaniową dla Dom Development. Spółka jest generalnym wykonawcą budowy I etapu Wilno VI oraz całej infrastruktury wokół osiedla.

 Nowy kontrakt z Dom Development podpisano w lutym br. – Fundamental Group wcześniej zrealizowała 2 etapy projektu Wilno. Przy ul. Wiernej  na warszawskim Targówku, w pobliżu stacji kolejowej Warszawa Zacisze Wilno, powstanie 7 trzypiętrowych budynków wielorodzinnych, w których znajdzie się 300 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni – od 32,09 mkw. do 97,41 mkw. To atrakcyjne lokum zarówno dla singli, osób młodych, rodzin z dziećmi, jak i inwestorów szukających mieszkania pod wynajem. Do dyspozycji mieszkańców będzie oddanych 335 stanowisk parkingowych w garażu podziemnym. Ponadto w parterze zaplanowano powstanie 6 lokali usługowych.

Duży nacisk kładziemy na trwałość zastosowanych materiałów, gwarantując wysoką jakość rozwiązań technicznych. Do tej pory Fundamental Group wybudował 2 części osiedla: Wilno I i Wilno II. Budowa wieloetapowego osiedla Wilno rozpoczęła się w 2010 roku, a kolejny etap inwestycji zaplanowano zrealizować do września 2018 roku. Docelowo cała inwestycja ma pomieścić ponad 2500 mieszkań i stać się małym samowystarczalnym miasteczkiem prawobrzeżnej stolicy. – komentuje Jarosław Brzozowski, Członek Zarządu ds. produkcji z Fundamental Group.

Inwestycja jest bardzo dobrze skomunikowana z centrum miasta – 4 minuty zajmuje podróż ze stacji Warszawa Zacisze Wilno do Stacji Metro Dw. Wileński.

Architektura osiedla Wilno inspirowana jest charakterystyczną wileńską zabudową. Na terenie osiedla umieszczono tablice upamiętniające znamienite osoby związane z tym miastem a ściany bloków zdobią artystyczne murale. Fontanny oraz oddalone o kilkaset metrów sztuczne jezioro z plażą i piękną roślinnością posłużą jako namiastka pozamiejskich wyjazdów.

© Copyright 2022. Fundamental Group S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.
   Polityka Prywatności   Kontakt