Enter your keyword

Rusza komercjalizacja inwestycji Funduszu Mieszkań na Wynajem

Rusza komercjalizacja inwestycji Funduszu Mieszkań na Wynajem

Inwestycja Funduszu Mieszkań na Wynajem w Warszawie, przy ul. Samochodowej, uzyskała pozwolenie na użytkowanie.  Fundamental Group jest generalnym wykonawcą budynku.

W inwestycji realizowanej na warszawskim Mokotowie zakończono prace wykonawcze stanu deweloperskiego. Przy ul. Domaniewskiej, róg Samochodowej, powstał nowoczesny budynek z 97 lokalami mieszkalnymi, 19 biurowymi, 3 usługowymi oraz 2-poziomowym parkingiem podziemnym z 133 miejscami postojowymi. W budynku znajdzie się 8 mieszkań jednopokojowych, 61 dwupokojowych, 26 trzypokojowych oraz 2 czteropokojowe. Struktura lokali odpowiada na zapotrzebowanie rynku najmu na warszawskim Mokotowie.

Jesteśmy dumni z tego, iż zakończyliśmy wszystkie etapy realizacji stanu deweloperskiego na miesiąc przed planowanym harmonogramem. Obecnie trwają prace wykończeniowe lokali pod tzw. „klucz”– komentuje Sławomir Tyburski, Dyrektor  ds. Budownictwa Fundamental Group.

Ruszył już proces komercjalizacji lokali usługowych w inwestycji. Właśnie  negocjujemy umowy z operatorem spożywczym i restauracyjnym. Mieszkania zaczniemy wprowadzać do oferty w II kwartale 2017 r. – powiedział  Tomasz Siwak z Funduszu Mieszkań na Wynajem.

Głównym atutem inwestycji jest lokalizacja – budynek usytuowany jest w samym sercu Mokotowa, w bliskim sąsiedztwie Galerii Mokotów, Pola Mokotowskiego oraz stacji metra: Wierzbno i  Wilanowska. Oferta to optymalna propozycja dla osób pracujących w pobliskich biurowcach.

Dodatkową zaletą inwestycji na Samochodowej, zwłaszcza dla osób często podróżujących, jest jej  umiejscowienie w pobliżu wyjazdu z miasta, przy jego południowej obwodnicy, a także bliskość portu lotniczego.

Budowa inwestycji przy ulicy Samochodowej 2 ruszyła w lipcu 2015 r. Planowany termin jej zakończenia „pod klucz z meblami” przewidziany jest na II kwartał 2017 r.

 Osoby podpisujące umowę z Funduszem mogą liczyć na jedyny obecnie na rynku pełny pakiet dla najemcy obejmujący wyposażenie mieszkania „pod klucz” wraz z meblami i sprzętem AGD w kuchniach i łazienkach oraz wsparcie zarządcy budynku w sytuacjach awaryjnych. Umowa może być zawarta nawet na 4 lata z możliwością przedłużenia. Fundusz Mieszkań na Wynajem, jako najemca instytucjonalny, gwarantuje stabilność i bezpieczeństwo podpisywanych umów najmu.

© Copyright 2022. Fundamental Group S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.
   Polityka Prywatności   Kontakt