Enter your keyword

Nowe wejście do metra już na finiszu

Nowe wejście do metra już na finiszu

Fundamental Group S.A. na zlecenie inwestora zakończył budowę nowego wyjścia ze stacji Metro Wilanowska.

9 grudnia 2016 r. podpisano protokół odbioru technicznego – obecnie trwają procedury związane z przekazaniem gotowego wejścia do stacji Metro Wilanowska, które wynikają z przepisów prawa budowlanego.

Dwa nowe wyjścia z metra powstały w związku z budową biurowca Villa Metro. Osłonięte zostały daszkami o architekturze nawiązującej do powstającej inwestycji przy ul Puławskiej 145. Szklane tafle rozpięte na rozgałęzionych dźwigarach przypominających konary drzew.

Inwestorem Villa Metro jest Reform Company 3 Sp. z o.o., firma należąca do grupy będącej m.in. właścicielem centrum handlowego Blue City i kompleksu biurowego Blue Office.

Autorem projektu architektonicznego jest pracownia DA Dziuba Architekci, która zaprojektowała Villa Metro jako budynek biurowy klasy A+ w zakresie rozwiązań funkcjonalnych, wyposażenia technicznego i materiałów wykończeniowych.

W ramach realizacji projektu zmieniony został układ wejść do stacji Metro Wilanowska. Przebudowaliśmy otaczającą budynek infrastrukturę drogową, uwzględniając komfort pasażerów i potrzeby okolicznych mieszkańców. Kończymy procedury formalne, by zgodnie z zapowiedzianym terminem i harmonogramem prac otworzyć nowe wejścia do metra. – mówi Jarosław Brzozowski, Członek Zarządu Fundamental Group.

© Copyright 2022. Fundamental Group S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.
   Polityka Prywatności   Kontakt