Enter your keyword

Wmurowanie kamienia węgielnego pod inwestycję mieszkaniową  „Solec-Ludna-Wilanowska“

Wmurowanie kamienia węgielnego pod inwestycję mieszkaniową „Solec-Ludna-Wilanowska“

14 października br. miała miejsce ceremonia wmurowania kamienia węgielnego pod inwestycję mieszkaniową „Solec-Ludna-Wilanowska“ realizowaną  na warszawskim Powiślu przez Spółdzielnię Budowlano-Mieszkaniową (SBM) „TORWAR”. Generalnym wykonawcą budynków mieszkalnych jest Budner S.A.

Ceremonia odbyła się w Warszawie na terenie budowy inwestycji.

Jesteśmy niezwykle dumni z projektu i założeń powstającego zespołu budynków wielorodzinnych „Solec-Ludna-Wilanowska“. Jest to nowoczesny projekt o wysokim standardzie, w ciekawej, śródmiejskiej lokalizacji – podkreśla Sławomir Tyburski, dyrektor ds. budownictwa Budner S.A. Inwestycja będzie wpisywać się w otaczający krajobraz miejski. To idealne miejsce dla osób ceniących życie w sercu miasta, blisko najważniejszych kulturalnych i towarzyskich wydarzeń. Ponadto, jako inwestor oraz wykonawca, duży nacisk kładziemy na jakość i trwałość zastosowanych materiałów, a w szczególności bezpieczeństwo realizacji – poprzez zastosowanie odpowiednich technologii dla indywidualnych warunków związanych z lokalizacją i jej sąsiedztwem dodaje Sławomir Tyburski.

W trzech budynkach na Powiślu zostaną oddane do użytku 82 mieszkania o powierzchni od 30 do 100 mkw. (1, 2, 3 i 4-pokojowe):

  • budynek A: 26 mieszkań na 3 kondygnacjach,
  • budynek B: 42 mieszkania na 5 kondygnacjach,
  • budynek C: 14 mieszkań na 4 kondygnacjach.

Budynek D będzie pełnić funkcję usługowo-biurową.

Ponadto do dyspozycji lokatorów oddany zostanie garaż – w sumie na 117 miejsc postojowych. Czwarty budynek będzie przeznaczony na cele usługowe.

Planowany termin zakończenia realizacji projektu przewidziany jest na koniec 2017 r.

 

Projekt zespołu budynków opracowała pracownia  Kuryłowicz & Associates.

© Copyright 2022. Fundamental Group S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.
   Polityka Prywatności   Kontakt