Enter your keyword

BUDNER S.A. dla LC Corp

BUDNER S.A. dla LC Corp

BUDNER S.A. realizuje inwestycję mieszkaniową o nazwie „Na Woli”, w jednej z najdynamiczniej rozwijających się dzielnic Warszawy. Spółka jest generalnym wykonawcą III etapu osiedla apartamentowego przy ulicy Sowińskiego na warszawskiej Woli.

Na początku sierpnia br. ruszył kolejny etap budowy osiedla „Na Woli” należącego do LC Corp. Dotychczas wybudowano 302 mieszkania, które szybko znalazły swoich nabywców. W III etapie inwestycji powstanie 157 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni – od 30 do 79 mkw. Atrakcyjne lokum znajdzie tu zarówno rodzina z dziećmi, jak i inwestor szukający mieszkania pod wynajem. Do dyspozycji mieszkańców będzie oddanych 158 miejsc postojowych: 101 w garażu podziemnym i 57 miejsc zewnętrznych.

W projekcie „Na Woli” wykorzystano trendy skandynawskiego wzornictwa. Duży nacisk położono na trwałość zastosowanych materiałów, gwarantując wysoką jakość rozwiązań technicznych, a jednocześnie optymalizując koszty. podkreśla Robert Jelonek, Członek Zarządu BUDNER S.A.

Inwestycja powstaje w zielonej okolicy, tuż przy Parku im. Powstańców Warszawy, w malowniczo usytuowanej warszawskiej Woli, bardzo dobrze skomunikowanej z innymi dzielnicami miasta. Niedaleko znajdują się parki Sowińskiego, Szymańskiego i Moczydło z kompleksem otwartych basenów.

III etap inwestycji, realizowany przez BUDNER S.A., zaplanowano zakończyć do końca 2017 r.

Projekt został zrealizowany przez pracownię Architekci Dawidczyk & Partnerzy.

© Copyright 2022. Fundamental Group S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.
   Polityka Prywatności   Kontakt