Enter your keyword

Budner S.A. dla Layetana Real Estate Polska

Budner S.A. dla Layetana Real Estate Polska

Budner S.A. realizuje inwestycję mieszkaniową sPlace Park na warszawskim Żoliborzu. Spółka jest generalnym wykonawcą budynków przy ulicy Przasnyskiej, w rejonie Sadów Żoliborskich.

Na początku maja br. ruszył II etap budowy osiedla. Ponadto Budner S.A. podpisał już kolejną umowę z Ruscus Sp. z o.o. zarządzaną przez Layetana Real Estate Polska Sp. z o.o. na realizację III etapu sPlace Park. Będzie to przemyślany projekt mieszkaniowy stworzony do wygodnego życia w mieście.

BUDNER S.A., w wykonywanych przez firmę inwestycjach, duży nacisk kładzie na trwałość zastosowanych materiałów, gwarantując najwyższą jakość rozwiązań technicznych. Taki będzie sPlace Park – połączenie wyjątkowej estetyki, najlepszej jakości materiałów i innowacyjnych rozwiązań, w pełni koegzystuje z otaczającą przyrodą. Nowoczesny design i wykończenie na najwyższym poziomie nadadzą tej inwestycji prestiżowy charakter. – podkreśla Jarosław Brzozowski, Członek Zarządu Budner S.A.

sPlace Park to wysokie, pełne światła apartamenty z dużymi tarasami pozwalającymi cieszyć się widokiem najbliższej okolicy. Inwestycja jest tworzona przez pasjonatów współczesnej architektury, dla ludzi ceniących wygodę i spokój. Projekt został zrealizowany przez pracownię  Mąka.Sojka.Architekci.

Inwestycja powstaje w malowniczo usytuowanej i pełnej zieleni części warszawskiego Żoliborza, bardzo dobrze skomunikowanej z innymi dzielnicami miasta. Pierwszy budynek został oddany do użytku pod koniec 2014 r. – znajduje się tam 66 mieszkań (24-172 mkw.). II etap inwestycji, w którym powstanie 86 mieszkań (34-139 mkw.), będzie zakończony w IV kwartale 2017 r. Natomiast III etap sPlace Park, z 104 mieszkaniami i 8 lokalami usługowymi, zaplanowano zrealizować w I kwartale 2018 r. We wszystkich budynkach znajdzie się 1-poziomowy garaż podziemny – I etap: 108 miejsc postojowych, II i III etap: łącznie 243 miejsc parkingowych.

© Copyright 2022. Fundamental Group S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.
   Polityka Prywatności   Kontakt