Enter your keyword

BUDNER S.A. rośnie w siłę

BUDNER S.A. rośnie w siłę

W czerwcu br. firma BUDNER S.A., jedna z kluczowych firm działających na rynku budowlanym w Polsce, powołała Bastiaana Anthonie Izelaar na Prezesa Zarządu. Bastiaan Anthonie Izelaar jest osobą od lat związaną z grupą kapitałową, tworząc historię sukcesu BUDNER oraz będąc odpowiedzialnym za jej działania operacyjne.

Zarząd BUDNER S.A. tworzą osoby od wielu lat czynnie uczestniczące w procesie jej rozwoju i kształtowania – Leszek Stankiewicz, Wiceprezes d/s finansowych, Jarosław Brzozowski, Członek Zarządu d/s operacyjnych. Stanowisko Prezesa Zarządu objął Bastiaan Anthonie Izelaar. Założycielem i właścicielem BUDNER S.A. jest Łukasz Komornicki, który kontynuuje rodzinną tradycję w branży nieruchomości rozpoczętą przez jego dziadka – Prota Komornickiego i ojca – Krzysztofa.

Dziękujemy Gregorowi Sobischowi, dotychczasowemu prezesowi firmy, za duży wkład pracy w naszą firmę oraz przeprowadzenie jej przez trudny okres transformacji – mówi Łukasz Komornicki z BUDNER S.A. Efektywne poszerzanie potencjału i przewagi konkurencyjnej firmy wpływają na rozwój BUDNER S.A., który pozwala na zdobywanie nowych i skomplikowanych technologicznie kontraktów w Polsce i za granicą. Cele te będą realizowane przez nowego prezesa, który wdroży założenia strategii globalnego wzrostu.

Zarząd będzie kontynuował rozwój i działalność firmy w dotychczasowym obszarze, koncentrując się na świadczeniu usług generalnego wykonawstwa robót budowlanych kubaturowych, z których spółka jest znana i ceniona na rynku. Firma prężnie się rozwija w nowych segmentach rynku m.in. w infrastrukturze oraz planuje ekspansję międzynarodową.

Bastiaan Anthonie Izelaar – doświadczony manager i człowiek biznesu, pochodzący z Holandii. Pracował w dużych korporacjach, odpowiadając za sprawy finansowe: KPMG, Holland Intertrust, BDO, Jason S.A.M., Amicorp S.A.M.

© Copyright 2022. Fundamental Group S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.
   Polityka Prywatności   Kontakt