Enter your keyword

Budner S.A. realizuje inwestycję mieszkaniową „Solec-Ludna-Wilanowska“

Budner S.A. realizuje inwestycję mieszkaniową „Solec-Ludna-Wilanowska“

Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa (SBM) „TORWAR” rozpoczęła budowę nowej inwestycji na warszawskim Powiślu. Generalnym wykonawcą budynków mieszkalnych przy ul. Solec  i Ludnej jest Budner S.A.

Na zlecenie SBM “TORWAR” pracownia Kuryłowicz & Associates opracowała projekt zespołu budynków wielorodzinnych. Budner S.A. wybuduje 82 mieszkania, które powstaną w 3 budynkach (budynek A: 26 mieszkań na 3 kondygnacjach, budynek B: 42 mieszkania na 5 kondygnacjach, budynek C: 14 mieszkań na 4 kondygnacjach). Ponadto do dyspozycji lokatorów oddany zostanie wspólny garaż – w sumie na 117 miejsc postojowych. 4 budynek będzie przeznaczony   na cele usługowe.

Budowa inwestycji ruszyła w grudniu 2015 r. Planowany termin zakończenia realizacji projektu przewidziany jest na koeniec 2017 r.

 „Solec-Ludna-Wilanowska“ to nowoczesny projekt mieszkaniowy o podwyższonym standardzie, w dobrej śródmiejskiej lokalizacji. BUDNER S.A. w wykonywanych przez firmę inwestycjach duży nacisk kładzie na jakość i trwałość zastosowanych materiałów, gwarantując odpowiednie rozwiązania techniczne, które będą zastosowane także w powstających budynkach na Powiślu. – podkreśla Gregor Sobisch, Prezes Budner S.A.

Inwestycja będzie doskonale wpisywać się w otaczający krajobraz miejski. To idealne miejsce dla osób ceniących życie w sercu miasta, blisko najważniejszych wydarzeń kulturalnych i towarzyskich.

© Copyright 2022. Fundamental Group S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.
   Polityka Prywatności   Kontakt