Enter your keyword

Przełomowy rok dla BUDNER S.A.

Przełomowy rok dla BUDNER S.A.

W ostatnich dniach 2015 roku firma BUDNER S.A., jedna z kluczowych firm działających na rynku budowlanym w Polsce, powołała nowy Zarząd Spółki. Firmą pokieruje dotychczasowa kadra menedżerska, która od kilkunastu lat tworzyła historię sukcesu Spółki.

Od grudnia 2015 roku Zarząd BUDNER S.A. tworzą osoby od wielu lat czynnie uczestniczące w procesie jej rozwoju i kształtowania – Leszek Stankiewicz, Wiceprezes d/s finansowych i Jarosław Brzozowski, Członek Zarządu d/s operacyjnych. Stanowisko Prezesa Zarządu objął Gregor Sobisch, dotychczasowy Wiceprezes, który ze spółką związany jest od początku 2015 roku.

W związku z osiągnięciem przez Spółkę zaplanowanych celów rozwojowych, Pan Marek Budner sprzedał swoje udziały w Spółce i zrezygnował z pełnienia funkcji Prezesa Zarządu. Jego akcje zostały przejęte przez dotychczasowego udziałowca finansowego oraz osoby, które przez ostatnie lata wspólnie z Markiem Budnerem tworzyły firmę. – komentuje Gregor Sobisch, Prezes Zarządu BUDNER S.A. – W naszej działalności stawiamy na dalszy rozwój Spółki, aby kontunuować dotychczasową ściężkę wzrostu i sukcesu BUDNER S.A. Dotychczasowy profil firmy zostanie uzupełniony o dodatkowe działania strategiczne, które mają sprzyjać szybszemu osiągnięciu założonych celów. Bez zmian pozostaje organizacja i kadra pracownicza, która stanowi największą wartość naszej Spółki. Mamy określone plany dalszego rozwoju – struktura docelowa jest tak zdefiniowana, aby finalnie zadebiutować na GPW do końca 2020 roku.

Nowy Zarząd będzie kontynuował rozwój i działalność firmy w dotychczasowym obszarze, koncentrując się na świadczeniu usług generalnego wykonawstwa robót budowlanych, z których spółka jest znana i ceniona na rynku.

© Copyright 2022. Fundamental Group S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.
   Polityka Prywatności   Kontakt