Enter your keyword

Fundamental Group po raz piąty wśród lauretaów BUILDER AWARDS 2018

Fundamental Group po raz piąty wśród lauretaów BUILDER AWARDS 2018

W czasie Gali Builder Awards 2018 odbyło się uroczyste rozdanie nagród dla firm i osób działających na polskim rynku budowlanym. Fundamental Group nagrodzono wyróżnieniem BUDOWLANA FIRMA ROKU 2018, a Leszek Stankiewicz – Wiceprezes Zarządu Fundamenta Group S.A – otrzymał wyróżnienie OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2018.

Magazyn „Builder” postanowił wskazać te spośród firm, które zaliczyły rynkowy test najlepiej, ponadto podkreślił udział w sukcesie osób odgrywających w organizacjach czołowe role. Po raz 16. Redakcja oraz Rada Programowa „Buildera” w wyniku uważnej obserwacji rynku oraz po dokonaniu weryfikacji przyznały czwarty rok z rzędu wyróżnienia dla Fundamental Group. W latach ubiegłych laur OSOBOWOŚĆ BRANŻY otrzymał Łukasz Komornicki – Przewodniczący Rady Nadzorczej.

Rok 2018 to okres niezwykle dynamicznego rozwoju Spółki. Fundamental Group przeprowadziła się do Villa Metro na warszawskim Mokotowie – nowoczesnego biurowca, którego byliśmy generalnym wykonawcą. Ponadto na początku roku zawarliśmy konsorcjalną umowę o współpracy na polu realizacji projektów kubaturowych. Dzięki wspólnej kooperacji Fundamental Group i FineTech Construction możliwe jest uzupełnienie kompetencji i potencjałów obu Spółek w celu zdobywania nowych kontraktów na rynku. Niewątpliwie warto też dodać, że w 2018 roku Dwell Well – jako część Fundamental Group – rozpoczęła realizację również własnej inwestycji – kompleksu hotelowo-usługowego, który zlokalizowany będzie w Warszawie przy ul. Sacharowa – podczas Gali mówił Leszek Stankiewicz – W 2018 roku Fundamental Group kontynuowała rozwój swojej działalności również na rynku niemieckim, poprzez podpisanie kolejnego kontraktu na prefabrykację elementów betonowych z BTG GmbH w Gross Rosenburg.

© Copyright 2022. Fundamental Group S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.
   Polityka Prywatności   Kontakt