Enter your keyword

Fundamental Group po raz kolejny nagrodzone podczas BUILDER AWARDS

Podczas Gali Builder Awards 2018 odbyło się uroczyste rozdanie nagród dla firm i osób działających na polskim rynku budowlanym. Fundamental Group nagrodzono wyróżnieniem BUDOWLANA FIRMA ROKU 2017, a Łukasz Komornicki – założyciel i współwłaściciel Spółki – otrzymał już po raz drugi wyróżnienie specjalne – OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2017.

Magazyn „Builder” postanowił wskazać te spośród firm, które zaliczyły rynkowy test najlepiej, ponadto podkreślił udział w sukcesie osób odgrywających w organizacjach czołowe role. Po raz 15. Redakcja oraz Rada Programowa „Buildera” w wyniku uważnej obserwacji rynku oraz po dokonaniu weryfikacji przyznały wyróżnienia dla Fundamental Group.

Łukasz Komornicki związany jest z branżą budowlaną od 1991 r. Jako założyciel i współwłaściciel Fundamental Group kontynuuje rodzinną tradycję w branży nieruchomości rozpoczętą przez jego dziadka – arch. Prota Komornickiego, ojca – Krzysztofa Marię Komornickiego oraz stryja – Karola Skawińskiego, naczelnego architekta miasta Krakowa.

Fundamental Group efektywnie poszerza potencjał i przewagę konkurencyjną firmy, wpływając na jej rozwój, dzięki czemu Spółka zdobywa nowe oraz skomplikowane technologicznie kontrakty. Ponadto firma prężnie się rozwija w nowych strategicznie  segmentach rynku, m.in. mieszkań na wynajem, akademikach oraz w infrastrukturze.

© Copyright 2022. Fundamental Group S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.
   Polityka Prywatności   Kontakt